O-Shot İstanbul

  O-shot İstanbul, genital bölgenin gençleşmesi ve cinsel uyarılara karşı daha duyarlı olması amacıyla yapılan uygulamadır. Vulva ve çevresinde, cinsel uyarılmanın verimli bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan önemli bölgeler yer alır. Kılcal damarlar ve sinir hücreleri bakımından zengin olan bu bölgeler, cinsel ilişkiler sırasında tekrar eden hareketler sayesinde uyarılır ve orgazma neden olurlar. Bu bölgelere genel olarak ‘’O noktası’’ ismi verilir. O noktası, hassas yapısı sebebiyle dış etmenler ve yaşlanmanın etkileri karşısında oldukça savunmasızdır. Bu yüzden zaman içerisinde yıpranarak eski hassas ve duyarlı yapısını kaybeder. Birey, bu yıpranmanın etkilerini geç orgazm olma, vajinal kuruluk veya tatmin olamama gibi durumlar şeklinde deneyimler. O-shot olarak bilinen ameliyatsız genital estetik uygulaması, bu bölgenin yeniden gençleşmesini ve duyarlı hale gelmesini sağlamak konusunda son derece etkilidir. O-shot uygulaması şu gibi isimlerle de bilinmektedir: Orgazm Aşısı, O Noktası Büyütme ve Genital PRP. Yazımızın devamında ‘’Genital PRP nasıl yapılır?’’, ‘’O noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’, ‘’O-shot nasıl yapılır?’’, ‘’Genital bölge PRP’si ne kadar sürer?’’ gibi merak edilen soruları yanıtlayacağız. İstanbul O-shot uygulaması hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilir; detaylı bir görüşme için Op. Dr. Öznur Dündar Akın’dan randevu alabilirsiniz.

  O-Shot Nedir? Orgazm Aşısı Nedir?

  O-shot, genital bölge gençleştirme amacıyla yapılan özel bir PRP uygulamasıdır. PRP tedavisinde, kanda bulunan ve dokuları yenileme kabiliyeti olan trombosit hücrelerinden yararlanılır. Kişiden alınan 1 tüp kandan, bu iyileştirici hücreler ayrıştırılır ve direkt olarak hedef bölgelere uygulanırlar. Böylece hedef bölgedeki gençleşme ve doku yenilenme süreçleri hızlanır.

  O Noktası Neresidir?

  O noktası tek bir noktadan ibaret değildir. Genital bölgede, cinsel uyarımların oluşmasını sağlayan noktalara genel olarak O noktası denmektedir. O-shot veya orgazm aşısı olarak bilinen uygulama da tam oalrak bu bölgelere yapılır.

  O Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  O noktası büyütme, genital bölgedeki dokuların yenilenme mekanizmalarını aktifleştirmek ve bu dokuların cinsel uyarılara karşı daha duyarlı hale gelmesini sağlamak amacıyla yapılır.

  Orgazm Aşısının Faydaları Nelerdir?

  Orgazm aşısının faydaları şunlardır:

  • Genital bölge daha genç bir görünüm elde edebilir.
  • Bireyin orgazma ulaşması kolaylaşabilir.
  • Vajinal kuruluk gibi problemler ortadan kalkabilir.
  • Cinsel isteksizlik sorunu giderilebilir.
  • Kişi cinsel birlikteliklerden daha fazla zevk alabilir.

  O-shotın faydaları bu şekilde özetlenebilir.

  Orgazm Aşısı Zararlı Mı?

  Orgazm aşısı zararlı bir uygulama değildir. Basit enjeksiyon uygulamalarıyla yapılan orgazm aşısı, herhangi bir tehlikeye yol açmaz. Hatta tedavi sırasında kullanılan iyileştirici hücreler, kişinin kendi kanından toplandığı için hafif alerjik reaksiyonlar oluşması bile beklenmez.

  O-Shot Ne Kadar Sürer?

  O-shot uygulaması yarım saat içerisinde tamamlanır. Bu sürenin büyük bir kısmı, bireyden alınan kanın, işleme hazır hale getirilmesi sırasında geçer. Enjeksiyon uygulamaları ise birkaç dakika içerisinde son bulur.

  O-Shot’ın Etkileri Kalıcı Mıdır?

  O-shot sayesinde elde edilen gençleşme ve iyileşme kalıcıdır. Ancak bu süreçte genital bölgenin yeniden yıpranmamasına ve tahriş olmamasına dikkat edilmesi önerilir.

  O-Shot Tekrarlanabilir Mi?

  O-shot tekrarlanabilen ve hatta tekrarlanması önerilen bir uygulamadır. Bu uygulamanın, belli aralıklarla gerçekleşen birkaç seansta yapılması; dokuların çok daha verimli bir şekilde gençleşmesini ve duyarlı bir yapı kazanmasını sağlayacaktır.

  O-Shot Nasıl Yapılır? Orgazm Aşısı Nasıl Yapılır?

  O-shot uygulamasının aşamaları şu şekildedir:

  • Hastadan ağrısız bir şekilde 1 tüp kan alınır.
  • Kan tüpü santrifüj cihazına yerleştirilir. Bu cihaz, kan tüpünü son derece yüksek hızlarda döndürmeye başlar. Dönme hareketi, sebebiyle kanın içerisindeki maddeler ayrışır. Ağır maddeler tüpün dibine çökerken hafif maddeler ile tüpün yüzeyinde kalırlar. Tüpte oluşan katmanların birinde, yüksek miktarda trombosit (platelet) hücresi içeren bir sıvı vardır. Bu sıvı enjektörle tüpten alınır.
  • O-shot yapılacak bölgelere, anestezi etkili krem sürülür. Kremin etkisi başladıktan sonra elde edilen plazma sıvısı, hedef bölgelere enjekte edilir. Tedavinin bu aşaması birkaç dakika içerisinde son bulur.

  O-shot uygulaması bu şekilde yapılmaktadır.

  O-Shot Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  İşlem sonrasında iş hayatına ve sosyal yaşama dönülebilir. Herhangi bir dinlenme sürecine gerek yoktur. İşlemden sonra hedef bölgelerde hafif bir kızarıklık görülmesi gayet normaldir. Kızarıklığın güç içerisinde veya ertesi gün tamamen kaybolması beklenir.

  O-Shot Sonrası Cinsel İlişki Ne Zaman Olmalı?

  O-shot yaptıran bireyler, işlemden 6 ila 12 saat sonra cinsel ilişkide bulunabilirler. Yani O-shotın yapıldığı gün cinsel ilişkiye girmek mümkündür.

  İstanbul O-Shot Fiyatları 2024

  İstanbul O-shot fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına göre değişebilir. İstanbul orgazm aşısı fiyatları ve genital PRP fiyatları hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilir; detaylı bir görüşme için Op. Dr. Öznur Dündar Akın’dan randevu alabilirsiniz.

  Randevu Alın!
  Bize Ulaşın
  Yol Tarifi