Hasta Yorumları

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Bir süredir çocuk sahibi olma çabamızı neticelendiren çok sevimli bıcır bıcır doktorumuz. İlgisi ve sevimliliğiyle sanki ailemizden biri haline geldi.

C.K.

39 yaşındayım yıllardır cocuk hasreti ile dolasmadigim doktor kalmadı sadece istanbul değil Ankarada da bir çok kadın doğumcu ve tüp bebek uzmanı gezdim.Sonuc çok vaatler verilse de maalesef hüsranla bitti ve ümitlerim kirildi ve her defasında hem maddi hem manevi yıpranma yaşadım. Dr.Oznur hanıma tavsiye üzerine gittim.Kendisinin güleryüzü samimiyeti içtenliği ve kendine olan güveni ile kısa surede benimde güvenimi kazandı.2 ay sonra hamile kaldim ve şu anda oğlumu kucağıma aldim.Doktor hanıma her şey için çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ediyorum.Cok doğru adrestesiniz.

E.G.

Öznur hn doktor olarak sizi çok tebrik ediyorum. Uzun yıllar miyomlardan dolayı hamile kalamamistim sizin sayenizde cocuk sahibi oldum. Ikinci hamileligimi yasiyorum iyiki sizi tanimişım cocugu olmayan herkese tavsiye ederim. Insana guven veriyorsunuz basarilarinizin devamini dilerim.

A.İ.

Bugüne kadar gittiğim en ilgili en içten ve en güven veren bir doktor. Uzun yıllardır çocuğumuz olmuyordu şimdi hocamızın ilk tüp bebek denememizde başarı sağladık inşallah 2 ay sonra kızımızı kucağımıza alacağız….Şimdiden teşekkürler hocam…

C.T.

Yıllar süren çocuk özlemim Öznur hanım sayesinde son buldu. Öncesinde bu yolda çok ama çok yorulup yıpranmıştım neredeyse artik tüm ümidim tükenmişti,bana tüp bebek süreci sırasında bir doktordan cok bir anne bir abla gibi yaklaştı. Şimdi çok şükür evladima kavuştum Allah bin kere razı olsun. Her şey için çok ama çok teşekkürler.

E.İ.

Rahmimde miyomlarim vardi, daha öncesinde bir cok doktora gittim hepsi büyük ihtimalle ameliyat sirasinda rahmimin alinabilecegini söylediler o dönemde bir arkadaşımın tavsiyesiyle kendisiyle tanıştım muayane sonrasinda sıcak kanlılığı ve tibbi bilgisi ışığında kendisine ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatim çok başarılı geçti rahmim hiç zarar görmedi. Ameliyattan bir yıl sonra gebe kaldım ve şuan bir yaşında oğlum var çok ama çok teşekkür ederim. Kesinlikle gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum.

B.U.

Öznur hanıma bir arkadaşımız tavsiyesi üzerine geldim ve senelerdir geçmeyen regl ağrıma çözüm buldu bunun yanında güler yüzü sicakkanliligi ve pozitifliği adete insani yukarı çekiyor. Kendisine minnettarım.

A.S.

Memorial hastanesinde Kadın Doğum bölümü sorarken tanıştık kendisiyle meğer Kadın Doğum doktoruymuş kendisi iyi olucak hastanın doktor ayağına gelirmiş Degimiyle çok sevindim onu tanıdığıma 6. Gebeliğim ve riskten dolayı kaygılarım olmasına rağmen beni çok rahatlattı kendisi iyiki onu görmüşüm ve tanımışım

D.G.

Çok iyi bir doktorsunuz herkese tavsiye ederim. Memnun kaldim hiç bir sıkıntım kalmadı teşekkürler güzel doktorum.

A.İ.

Güler yüzüyle ve yardımsever tavırlarıyla bize çok yardımcı oldu. Herşey için teşekkürler.

A.T.

1 yıl önce Amerikan hastanesindeki tüp bebek sürecimde yanımda oldunuz.Böylesi zor bir süreci hiç mi hiç zorlanmadan sizin sayenizde kolayca atlattım.Allah bin kere razı olsun.Şu an yavruma sarılabiliyorsam sizin sayenizde. Her şey için çok ama çok teşekkürler😙

M.B.

Çok güleryüzlü, bilgili ve güven veren bir doktor. Gerek hastaya yaklaşımı gerek pratikligi mükemmel. Herkese gözüm kapalı Öznur hocamı tavsiye ederim.

M.P.

Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Öznur Hanıma gittim. İlgi alakasından ve samimi yaklaşımından çok memnun kaldım. İyi ki sizi tanımışım hocam. İnşallah doğum yapacağımda tekrar size gelmek istiyorum.

Ö.K.

Hamileliğim öncesi ve sonrasında göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için sonsuz teşekkürler… İnsana güven ve huzur veren bilgi birikimi ile örnek bir doktor.

A.E.

Doktor Öznur Dündar hayatımda tandığım en iyi doktorlardan birisi. Her kontrole gittiğimde bana verdiği güven, gösterdiği ilgi ve güler yüzü için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok kaliteli ve bilgili bir doktor.

S.G.

Yorumunuzu Gönderin!


    ArabicEnglishRussianTurkish
    'WhatsApp' Randevu!
    Bize Ulaşın
    Yol Tarifi