G-Shot İstanbul

  G-shot İstanbul, G noktasının daha kolay uyarılabilir bir yapı kazanması için yapılan ve genelde vajinal orgazm olmak isteyen kadınlar tarafından tercih edilen uygulamadır. Kadınların genital bölgesinde, cinsel uyarımların oluşmasını sağlayan iki önemli bölge vardır. Bunlardan ilki, yaygın bir şekilde bilinen ve vulvada yer alan klitoristir. Diğeri ise klitorisin vücut içerisindeki uzantısının, vajinal kanalla temas ettiği bölge olan G noktasıdır. Klitorisin el ile veya cinsel ilişki sırasında sürtünme ile uyarılması sayesinde birey orgazma ulaşır. G noktasının ise cinsel birleşme sırasında penis ile uyarılması sayesinde vajinal orgazm olarak tabir edilen cinsel doyum noktasına ulaşılır. Ancak yapısı nedeniyle, bazı kişilerin G noktasını uyarmak son derece zordur. G-shot veya G noktası büyütme olarak bilinen ameliyatsız genital estetik uygulaması; G noktasına daha belirgin bir yapı kazandırmak ve böylece kolay bir şekilde uyarılmasını sağlamak amacıyla yapılır. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’G-shot nasıl olur?’’ ve ‘’Vajinal orgazm nedir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G-shot uygulaması hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilir; detaylı bir görüşme için Op. Dr. Öznur Dündar Akın’dan randevu alabilirsiniz.

  G-Shot Nedir? G Noktası Büyütme Nedir?

  G-shot, G noktasının yağ dolgusu veya hyalüronik asit isimli özel dolgu maddesi ile daha belirgin bir yapıya kavuşturulduğu özel bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, vajina içerisinde yer alan G noktasına, penis ile çok daha kolay bir şekilde uyarılabilecek bir yapı kazandırılır. Özellikle de orgazm olmakta zorlanan veya vajinal orgazm olmak isteyen kadınlar tarafından yaygın bir şekilde tercih edilmektedir.

  G Noktası Nerededir? G Noktası Nasıl Bulunur?

  G noktası, vajinanın 2-4 cm içerisinde yer alır. G noktasını bulmak isteyen bireyler, avuçları yukarıya bakacak şekilde parmaklarını vajinalarına girdirebilir ve vajinanın üst duvarına ritmik bir baskı uygulayarak G noktasının konumunu tayin edebilirler.

  Vajinal Orgazm Nedir?

  Vajinal orgazm, klitoral orgazmın aksine, vajina duvarında yer alan G noktasının uyarılmasıyla gerçekleşmektedir. Vajinal orgazmın, klitoral orgazma kıyasla çok daha şiddetli ve keyifli olduğu iddia edilmektedir.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin faydaları şunlardır:

  • Vajinal orgazma ulaşılmasını kolaylaştırabilir.
  • Cinsel ilişkilerden alınan hazzı arttırabilir.
  • Cinsel isteksizlik gibi sorunları ortadan kaldırılabilir.
  • Vajinal kuruluğa iyi gelebilir.
  • Çiftlerin çok daha sağlıklı ve keyifli bir cinsel yaşama kavuşmasını sağlayabilir.

  G-shotın faydaları bu şekilde özetlenebilir.

  G-Shot Ne Kadar Sürer?

  G-shot 5 dakika gibi kısa bir sürede tamamlanabilir. G-shot sırasında cerrahi işlemlere başvurulmaz, tüm uygulama basit enjeksiyon işlemleriyle yapılır. Bu yüzden uygulamanın süresi son derece kısadır.

  G-Shot Kimlere Yapılabilir?

  G-shot 18 yaşını doldurmuş olan; orgazm olamayan veya daha keyifli bir cinsel yaşama sahip olmak isteyen kadınlara uygulanabilir.

  G-Shot Tekrarlanabilir Mi?

  G-shot sayesinde elde edilen kazanımlar, kendilerini birkaç gün içerisinde belli eder ve yaklaşık 6 ay içerisinde kaybolurlar. İsteyen bireyler, bu kazanımların devam etmesi için 6 ayık periyotlarla G-shot işlemini tekrar yaptırabilirler.

  G-Shot Uygulamasında Kullanılan Dolgu Maddesi Nedir?

  G-shot uygulamasında iki farklı dolgu maddesi kullanılır. Bunlardan ilki yağ dolgusudur. Diğeri ise hyalüronik asittir. Hyalüronik asit isimli madde, deride doğal olarak da bulunduğu için çevre dokulara çok iyi şekilde uyum sağlar. Bu yüzden genelde hyalüronik asit dolgusu tercih edilmektedir.

  G-Shot Nasıl Yapılır? G Noktası Büyütme Nasıl Olur?

  G-shot uygulaması öncesinde lokal anestezi uygulamasına başvurulur. Böylece işlem sırasında ağrı hissedilmez. Uygulama yaklaşık 2cc kadar olan hyalüronik asidin, hedef bölgeye enjekte edilmesiyle tamamlanır. Birkaç dakikalık G-shot işlemi sırasında ağrı ve rahatsızlık hissi oluşmaz. G-shot uygulaması tamamlandıktan sonra bireyin gündelik yaşamına dönmesi mümkündür. G-shot sonrasında hafif bir akıntı, bir miktar kanama ve kaşıntı meydana gelebilir. Bunlar rahatsız edici boyutlarda değildirler ve bir gün içerisinde kendiliğinden geçerler. Bu süreçte akıntı ve lekelenme tarzı hafif kanamalar için hijyenik ped kullanılabilir.

  G-Shot Sonrası Cinsel İlişki Ne Zaman Olmalı?

  G-shot uygulamasından 6 ila 12 saat sonra cinsel ilişkiye girilebilir. G-shot uygulamasının etkileri birkaç gün içerisinde hissedilir düzeye varacak ve ortalama 6 ay boyunca devam edecektir.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  İstanbul G-shot fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına göre değişiklik gösterebilir. İstanbul G noktası büyütme fiyatları hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilir; detaylı bir görüşme için Op. Dr. Öznur Dündar Akın’dan randevu alabilirsiniz.

  Randevu Alın!
  Bize Ulaşın
  Yol Tarifi