Genital Estetik İstanbul

  Estetik operasyonları arasında “kadınlar” tarafından sıkça tercih edilen “genital estetik operasyonları” kadının psikoloji üzerinde olumlu etki gösterirken evlilikleri dahi kurtarabilmektedir. Üreme organlarında şekil yâda işlevsel bozuklukların olması “cinsellik deneyiminin”  beklentinin çok altında yaşanmasına sebep olabilmektedir. Kadınların ve erkeklerin cinsel yaşantılarını olumsuz yönde etkileyen üreme organındaki şekil yâda işlevsel bozukluklar, “genital estetik ameliyatları” ile artık çözümlenebiliyor. Evliler haricinde genç kızlarda genital bölgesindeki görüntüden şikâyetçi olarak “genital estetik İstnabul operasyonları” için ameliyat olmak istiyorlar. Genital Estetik İstanbul ve diğer büyük şehirlerde “genital estetik ameliyatları“ sık yapıldığı için diğer kesimlerden bu ameliyatları olmak için İstanbul’a binlerce kişi geliyor. İstanbul genital estetik alanında adından sıkça söz ettiren Op. Dr. Öznur Dündar Akın’da genital bölgedeki şekil ve işlevsel bozuklukları “genital estetik” uygulamaları ile çözüme kavuşturmaktadır. Genital estetik ile ilgili hazırlanan bu yazıda genital estetik nedir, genital estetik ameliyatları neden yapılır, genital estetik gerektiren durumlar nelerdir, genital estetik ameliyatları nasıl yapılır, genital estetik fiyatları ne kadar gibi birçok sorunun yanıtını da bulabilecek “genital estetik” ile ilgili aklınıza takılan konularında açıklamalarını yazı içeriğinde bulabileceksiniz.

  Genital Estetik Nedir?

  Genital bölgeye yâda rahmin içine uygulanan tüm “estetik ve işlevsel” operasyonlara genital estetik adı verilmektedir. Doğumsal anomaliler ve doğum, kilo alıp verme gibi fizyolojik olaylardan sonra gelişebilen genital bölgedeki görünüm bozuklukları günümüzde “genital estetik ameliyatları” ile düzeltilebilmektedir.

  Günümüzde binlerce kadını, hem psikolojik hem de sosyolojik bağlamda olumsuz yönde etkileyen genital estetik problemleri “ağrısız ve izsiz” yöntemlerle genital estetik sayesinde çözülebilmektedir. Genital estetik yaptırdığım anlaşılır mı endişesi taşımadan “ genital estetik” operasyonlarına dilediği zaman ve koşulda başvuran kadınların “gerek fizyolojik anlamda kendileriyle barışması gerekse de evlilikleri ciddi oranda düzelmesi” genital estetik operasyonlarının en büyük faydalarından birisidir.

  Genital Estetik Operasyonları Nelerdir?

  Evli yâda bekâr kadınların “genital bölgede şikâyet ettiği görünümlerden ve işlevsel bozukluklardan” kurtulmak için sıkça başvurduğu genital estetik operasyonları aşağıda listelenmiş ve bir kısmı ise detaylı bir şekilde anlatılmıştır.

  • G Noktası Büyütme
  • Dış Dudak Estetiği
  • İç Dudak Estetiği
  • Genital Bölge Beyazlatma
  • Vajina Daraltma ( Vajinoplasti)
  • Klitorisin Üzerindeki Katlantıları Düzeltme (Hoodoplasti)
  • Kızlık Zarı Onarımı & Dikimi
  • Pubis Tepesi Estetiği
  • Vajina İçi İç Katlantı Oluşturma Estetiği

  Hormonal değişiklikler, doğum ve yaşlanma sebebiyle vajinada gevşeme, sarkma, kuruluk gibi birçok sorunla karşılaşılabilmektedir. Genital estetik operasyonları ile genital bölgede görünümsel ve işlevsel tüm bozuklukların tedavisi mümkün olmakta ve kadının “ cinsel haz” alması da dolaylı yoldan sağlanmış olmaktadır.

  • İç ve Dış Dudaklarda Görünüm Bozuklukları ve İşlevsel Bozuklukların Varlığı

  Labiada Büyüklük yada Küçüklük

  Doğum sonrası hormonal değişimlerin ve genetik faktörlerin, vajina dudaklarına etkisi oldukça fazladır. Vajinanın fonksiyonu dışında kalan “dudaklar” genelde “görünüm” sebebiyle şikâyet edilmektedir. Labia majör olarak adlandırdığımız büyük dudaklara ek olarak labia minör yani küçük dudaklarda herhangi bir “fazlalık” vajinanın, estetiksel görünümü bozmaktadır. Cinsel hayatı işlevsel bağlamda çokta olumsuz yönde etkilemeyen iç veya dış dudak büyüklükleri, estetik kaygılar sebebiyle “şikayet” konusu olmaktadır.

  Psikolojik anlamda kendini “büyük iç yâda dış dudak” konusunda yıpratan kadınlar birçoğu “cinsel isteksizlik, ilişkiye girememe, takıntı edinme” gibi durumla da karşılaşabilmektedir. Bu nedenle, iç yada dış dudak büyüklüğünü gidermek adına yapılacak genital estetik operasyonları; kadının cinsel yaşantısı ve psikolojik duygu durumu için son derece önemli operasyonlardandır.

  Labiaların “küçük” olması da kadınlar için olumsuzlukları doğurabilmektedir. Labiaların çok küçük ancak bacak içlerinin yağlı olması gibi durumlarda “estetik kaygılara” sebebiyet vereceğinden küçük labiaların düzeltilmesi de yine vajinal estetik alanına girmektedir.

  İç Dudak Sarkması

  Sarkan iç dudakların “estetik kaygı” doğurması halinde labioplasti ameliyatı yapılabilmektedir. Dış dudakları dahi geçen “iç dudak sarkması”; görüntü bağlamında “kişiler “için hoş olmadığı için problem olarak görülmektedir. Estetik görünüm haricinde “ günlük yaşantıyı etkileyen” boyutlardaki iç dudak sarkması ise “kesinlikle” çözümlenmesi gereken genital estetik şikâyetleri arasında yer alır. Spor yaparken, mayo yâda pantolon giyerken “tahriş” olmaya açık olan iç dudak sarkıklıkları, labioplasti ile tek seansta çözülebilen vajinal estetik problemlerindendir.

  Labia Majör Gevşemesi ve Sarkması

  İç dudaklar gibi dış dudaklarında sarkması günümüzde sıkça görülen bir estetik kaygı şikâyetidir. Yaşa, hormonlara veya genetik yatkınlığa bağlı olarak gelişen “labia majör “ problemine kesin çözüm genital bölge estetiğidir. Vücuttan alınan yağlarla yâda dolgu materyali ile dolgunlaştırılabilen labia majörler, “estetik görünümü” yeniden sağlama konusunda en iyi çözüm olacaktır.

  Vulvar Yağlanma

  Pubis üstü bölgesinde yaşanan vulva yağlanmaları da “estetik kaygılara” sebep olabilmektedir. Liposuction ile kolayca çözümlenebilen vulva yağlanması sayesinde “cinsel ilişkide yaşanan sorunlar” da dolaylı yoldan çözümlenmiş olur.

  Vajinada Genişleme ve Sarkma

  Doğum, yaşlanma ve cinsel deneyimler sonrasında vajinada sarkma ve genişleme olması olağan bir durumdur ki zaten “vajina” yapısı gereği esneyebilen bir organdır. Ancak, erkek ve kadının cinsel yaşantısında probleme sebebiyet verebilecek vajina genişlikleri yâda sarkmaları; mutlaka genital estetik operasyonları ile müdahale edilmesi gereken durumlardandır. Vajinoplasti sırasında birçok teknikle çözümlenebilen “vajina sarkıklığı yâda genişliği” sorununa “PRP tedavileri” de son yıllarda çözüm olabilmektedir. Vajinanın kolajen yapısını devreye sokan PRP uygulamaları ile vajina bolluğu kolaylıkla çözülebilmekte ve sıkılaştırma işlemi de rahatlıkla yapılabilmektedir.

  Genital Bölge Beyazlatma

  Genital bölgedeki renk değişiklikleri yâda sonradan oluşan lekeler; erkeği rahatsız etmiyor dahi olsa kadını rahatsız edebilen durumlardandır. Psikolojik anlamda bu görüntüden rahatsızlık duyan kadınlarda “cinsel isteksizlik, ilişkiden kaçmak için bahaneler uydurma” gibi sorunlar da görülebilmektedir. Doğum kontrol hapı, gebelik ve kistik rahatsızlıkların sebep olabildiği genital bölgedeki renk değişikliklerinin “vajinal estetik” operasyonlarında yeri vardır. Melanin pigmenti ile ilgili olan bu durumun çözümü ise “genital bölge beyazlatma estetiği” olarak doktorlar tarafından sağlanmaktadır. Fraksiyonel karbondioksit lazerle soyma gibi tekniklerle yapılan genital bölge beyazlatma işleminde “melanosit hücreler” “inaktive” edilerek genital bölgedeki sorunlar çözümlenir.

  İstanbul Genital Estetik Fiyatları 2024

  İstanbul genital estetik ameliyatları bağlamında çeşitli teknolojik cihazlar ve uzman doktorları sizlere sunabilmektedir. İstanbul’da genital estetik alanında uzmanlaşan Op. Dr. Öznur Dündar Akın’da şikâyetçi olduğunuz tüm vajinal görünüm ve işlevsel bozukluklar için “genital estetik” operasyonlarını sizler için uygulamaktadır. Siz de “şikâyetçi” olduğunuz ve genital estetik ameliyatları ile kurtulmak istediğiniz tüm konular için bizlere ulaşabilir ve genital estetik fiyatları 2024 hakkında da detaylı bilgi talep edebilirsiniz.

  Randevu Alın!
  Bize Ulaşın
  Yol Tarifi